سایز فونت

عملکرد نیروهای انقلابی همواره در راستای خدمت به مردم و نظام است .

دکتر زیویار: نیروهای انقلابی پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره در جهت خدمت به مردم حاضر بوده و از نظام حمایت کرده‌اند .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان با حضور دکتر زیویار برگزار گردید .

استاندار لرستان در حاشیه این نشست گفت: تشکیل این شورا پس از انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ یک اقدام ابتکاری است که در ادامه انتخابات انجام شده و این ائتلاف دارای عقبه ای با سابقه فعالیت‌های انقلابی بسیار است .

دکتر زیویار اظهار داشت: نیروهای انقلاب اسلامی در طول دوران پس از پیروزی انقلاب تاکنون آرایش های مختلفی برحسب شرایط زمانی به خود گرفته و و عملکرد آنها همواره در راستای خدمت به نظام و مردم بوده است .

وی در ادامه با اشاره برگزاری موفق سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ ادامه داد: در این دوره از انتخابات، شرایط بسیار متفاوت با ادوار گذشته بود و علت آن هم حجم عظیمی از تبلیغات دشمنان بر علیه نظام بود .

نماینده عالی دولت در استان افزود: فشارهای شدید اقتصادی، تورم لجام گسیخته به ویژه در چند سال اخیر و شیوع بیماری کرونا از مهمترین مواردی بود که دشمنان نظام با تکیه بر آنها در جهت دلسرد نمودن مردم برای عدم مشارکت در انتخابات برنامه ریزی کرده بودند که علی رغم تبلیغات بسیار، حضور پر شور و شعور مردم در انتخابات نقشه های آنها را همچون گذشته نقش بر آب کرد .

دکتر زیویار خاطرنشان کرد: این انتخابات از لحاظ کیفی بسیار استثنایی برگزار شد و مردم نشان دادند که همواره در صحنه های حساس از نظام حمایت می کنند .

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم از جهاتی با دولت های گذشته متفاوت است، تصریح کرد: روی کار آمدن این دولت با صدور بیانیه گام دوم انقلاب مقارن گشته و از این جهت ماموریتهایی متفاوت تر از گذشته برعهده دارد که از آن جمله می‌توان به انتقال تجارب نسل چهل ساله اول انقلاب به جوانان اشاره کرد .

استاندار لرستان با اشاره به اینکه این دولت متعلق به جریان یا جناح خاصی نیست، گفت: دولت سیزدهم دولت محرومان بوده و بسیار مهم است که با همدلی، همراهی، فساد ستیزی و کار جهادی در راه خدمت به مردم گام برداریم .

دکتر زیویار در ادامه به موضوع محدودیت ها و فقر در استان اشاره کرد و بیان داشت: لرستان علیرغم داشته هایش، در برخی از شاخص ها در رده های پایین کشور قرار دارد که این موضوع می طلبد با همت، کار جهادی و به دور از هرگونه سهم‌خواهی صرفاً به فکر رفع محرومیت ها باشیم .

وی در پایان به بازدیدهایی که از پروژه های عمرانی و اقتصادی سطح استان داشته اشاره کرد و یادآور شد: در بازدید از این  پروژه ها، عمده مشکلات در بحث حقوقی، اداری، کمبود اعتبار و مدیریتی دیده شد که امیدواریم با رفع مشکلات، ضمن جلوگیری از هدر رفت هزینه ها شاهد راه اندازی دوباره این پروژه ها و به دنبال آن ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان در سطح استان باشیم .

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-11-11_07-40-55.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید