سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_IMG_20220113_163632_509.jpg

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان از پیگیری برای رفع مشکلات کشت و صنعت خرم آباد خبر داد .

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان جلسه بررسی و پیگیری رفع مشکلات کشت و صنعت خرم آباد به ریاست دکتر دالوند معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان برگزار شد .

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: جلسه امروز با حضور جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط با موضوع و مسئولان کشت و صنعت خرم آباد حول محور شناسایی و بررسی مشکلات این مجموعه برگزار شد و گزارش جامعی در این رابطه ارائه گردید .

 

دکتر دالوند اظهار داشت: بر اساس گزارش ارائه شده در این جلسه بخشی از مشکلات این مجموعه به مسائل زیرساختی به ویژه راه دسترسی به مجموعه مهم و تاثیرگذار کشت و صنعت خرم آباد مربوط می شود .

 

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت راه دسترسی در بحث توسعه زیرساخت مجموعه کشت و صنعت خرم آباد، موضوع حجم تردد در این مسیر و لزوم رفع ترافیک آن مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت .

 

معاون استاندار لرستان افزود: در جلسه امروز مقرر گردید اداره کل حمل و نقل جاده‌ای استان رفع مشکلات این مسیر اقدامات لازم را در اسرع وقت اجرایی کند .

 

دکتر دالوند تاکید کرد: کشت و صنعت خرم آباد از مجموعه های فعال و تاثیر گذار در بحث اشتغال استان می باشد که ضرورت دارد موانع آن با همکاری دستگاه های اجرایی رفع و زمینه ایجاد توسعه در آن به خوبی فراهم شود .

 

 

  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید