سایز فونت

 

b_300_0_16777215_00_images_IMG_20220111_224802_802.jpg

در ادامه پیگیری های استاندار لرستان؛ 

دکتر زیویار با حضور دکتر دالوند معاون هماهنگی امور عمرانی و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان با معاون کل سازمان برنامه و بودجه کشور در تهران دیدار و گفتگو کرد .

 

✍ به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، دکتر زیویار در ادامه پیگیری ها برای تامین اعتبار پروژه‌های مصوب سفر اخیر ریاست جمهوری به لرستان با دکتر ممبینی معاون کل سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار و گفتگو کرد .

 

در دیدار استاندار لرستان و هیئت همراه با دکتر ممبینی که چند ساعت به طول انجامید گزارش کاملی از آخرین وضعیت پروژه های استان که نیازمند تامین اعتبار هستند، ارائه گردید .

 

دکتر زیویار در این جلسه که با رویکرد ضرورت راه اندازی و تکمیل پروژه های استان برگزار شد، بحث تامین اعتبار و تخصیص برای پروژه های مصوب سفر از جمله راه آهن خرم آباد به بروجرد و اندیمشک به عنوان یک پروژه راهبردی که در ردیف طرح های ملی قرار می گیرد را مطرح کرد که در بخش هایی از مسیر به دلیل فرسودگی و حادثه خیز بودن نیازمند توجه ویژه می باشد . 

 

وی در جلسه امروز سد معشوره را از دیگر پروژه های عمرانی لرستان عنوان کرد که در صورت تکمیل و بهره برداری از آن علاوه بر آنکه در تامین حق آبه استان موثر خواهد بود، مردم چند شهرستان واقع در مسیر رودخانه نیز از عواید این سد بهره مند خواهند شد .

 

استاندار لرستان موضوع مهار روان آبها، جلوگیری از وارد آمدن خسارات ناشی از سیل و تامین آب حوزه کشاورزی و شرب شهرستان های واقع در مسیر رودخانه را از مزیت های مهم احداث سد معشوره دانست و خواستار تسریع در تامین اعتبار این پروژه شد .

 

دکتر زیویار در ادامه گزارشی از آخرین وضعیت تونل اسپژ و سایر پروژه های عمرانی استان ارائه کرد و تامین اعتبار برای تکمیل و راه اندازی آنها را از مطالبات مهم استان برشمرد .

 

وی با مثبت دانستن برگزاری جلسه با معاون کل سازمان برنامه و بودجه کشور، اتخاذ تصمیمات لازم در خصوص تامین مالی پروژه ها و انجام دستورات رئیس جمهور محترم در این رابطه را از مهمترین خروجی های جلسه امروز عنوان کرد .

 

استاندار لرستان ابراز امیدواری کرد با پیگیری های انجام شده، در آینده تغییرات مهمی در زمینه راه اندازی پروژه های مهم و راهبردی استان صورت پذیرد .

 

  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید