سایز فونت
b_300_0_16777215_00_images_Doc-amriyeh_62.jpg

دکتر زیویار، در نشست خبری با اصحاب رسانه استان با اشاره به مصوبات سفر رئیس جمهور بیان کرد: از حیث عدد و اعتبار تاکنون نسبت به استان‌های دیگر تعداد و مبلغ بیشتری مصوبه داشته ایم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دکتر زیویار با بیان اینکه مبلغ توافقات سفر رئیس جمهور به لرستان ۷ هزار و ۹۳۷ میلیارد تومان است گفت: عدد دقیق مصوبات سفر رئیس‌جمهور به لرستان، بعد از تجمیع برخی موارد حدود ۱۷۰ مورد است.

استاندار لرستان اظهار داشت: اعتبارات عمرانی مورد توافق در سفر ۶۷۵۳ میلیارد تومان و اعتبارات تسهیلاتی در نظر گرفته شده برای استان بالغ‌بر ۷۷۲ میلیارد تومان در نظر گرفته شده که مورد توافق استان و نهاد ریاست‌جمهوری قرار گرفته است.
وی افزود: سرمایه‌گذاری‌های ما در این سفر ۴۱۰ میلیارد تومان بوده و رقم کل توافقات ۷۹۳۷ میلیارد تومان است.
دکتر زیویار در خصوص کمک ۱۲ میلیارد تومانی جهت تکمیل مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی لرستان و زایشگاه کوهدشت اظهار کرد: این موضوع در دستور کار قرار دارد و در حال رایزنی هستیم و سعی می‌کنیم به سرانجام برسد.
استاندار لرستان عنوان کرد: بخشی از مصوبات سفر به جلسات کارشناسی و بخشی به جلسه با معاون اول و بخشی جلسه با حضور شخص رئیس‌جمهور در استان است و بخش چهارم مربوط به نمایندگان ویژه رئیس‌جمهور است.

b_300_0_16777215_00_images_Doc-amriyeh_62.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید