استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد
راههای روستایی شهرستان الیگودرز نیازمند ساماندهی است
دکتر خادمی در حضور وزیر راه و شهرسازی گفت: از محل اعتبارات متمرکز روستایی نیازمند تامین هزینه آسفالت 100 کیلومتر راه روستایی شهرستان الیگودرز هستیم .

دکتر خادمی در حضور وزیر راه و شهرسازی گفت: از محل اعتبارات متمرکز روستایی نیازمند تامین هزینه آسفالت 100 کیلومتر راه روستایی شهرستان الیگودرز هستیم .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان جلسه بررسی وضعیت پروژه های حوزه راه و شهرسازی، زیرساخت و راهداری شهرستان الیگودرز با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزارشد .

استاندار لرستان گفت: در مدت حضور وزیر راه و شهرسازی در استان اگر چه فرصت برای بازدید از تمام مناطق وجود ندارد ولی اطلاعات کامل و جامع از وضعیت شهرستان الیگودرز در اختیار مجموعه وزارت راه و شهرسازی قرار خواهد گرفت .

دکتر خادمی با اشاره به تسلط کامل مهندس اسلامی بر وضعیت راه ها و جغرافیای کشور اظهار داشت: حضور مهندس اسلامی در شرایط کنونی نشان از توجه ویژه ایشان به لرستان دارد و امیدواریم در این سفر بخشی از مشکلات استان و شهرستان الیگودرز حل شود .

وی با تاکید بر نیاز ساماندهی راههای روستایی شهرستان الیگودرز تصریح کرد: نسبت به میانگین کشوری و سایر شهرستان های استان، راههای روستایی این شهرستان در وضعیت نامساعدتری قرار دارد، به همین دلیل اعتبارات توازن منطقه ای در سال قبل به این شهرستان اختصاص داده شد .

استاندار لرستان بیان کرد: بخشی از مناطق شهری الیگودرز در طرح شهری واقع نشده و نیازمند ساماندهی برای اضافه شدن به محدوده شهری است که انتظار می رود با مساعدت وزیر این موضوع به نتیجه برسد .

سید موسی خادمی تقاطع غیر همسطح الیگودرز، پنج کیلومتر جاده منتهی به آن و تملک اراضی راه آهن را از دیگر پروژه های نیازمند تکمیل شهرستان عنوان کرد و افزود: با کمک وزیر محترم راه و شهرسازی،در صورت اختصاص مبلغی از محل اعتبارات متمرکز روستایی می توان آسفالت 100 کیلومتر راه روستایی شهرستان الیگودرز را در سال جاری به اتمام رساند .

وی در پایان اظهار داشت: در موضوع سد حوضیان با تلاش و کمک مهندس اسلامی مشکلات این سد برطرف شد که جای تقدیر و تشکر  دارد .

تاریخ:
1399/04/11
تعداد بازدید:
79
منبع:
تعداد بازدید:
آدرس:خرم آباد- خیابان آیت الله طالقانی- میدان استانداری- استانداری لرستان کدپستی6813768514
 
كليه حقوق اين پرتال متعلق به استانداري لرستان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه