استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد
در چارچوب قانون اقدامات تسهیل گرانه انجام شود
دکتر عبداللهی: در بخش های صنعت، کشاورزی، گردشگری و امثال آن ظرفیت های مناسبی برای اجرای طرح های اشتغال زا وجود دارد .

دکتر عبداللهی: در بخش های صنعت، کشاورزی، گردشگری و امثال آن ظرفیت های مناسبی برای اجرای طرح های اشتغال زا وجود دارد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان جلسه کارگروه اشتغال استان به ریاست دکتر عبداللهی برگزار شد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: اعضای کارگروه اشتغال استان در زمینه تکمیل و به نتیجه رساندن طرح های اشتغال زا با هم همکاری داشته باشند .

دکتر عبداللهی اظهار داشت: در چارچوب قانون اقدامات تسهیل گرانه برای تکمیل طرح ها انجام شود و دستگاه‌های اجرایی عضو کارگروه در این زمینه پاسخگو باشند .

وی تصریح کرد: اشتغال زایی از مهمترین اهداف استان است و در بخش های صنعت، کشاورزی، گردشگری و امثال آن ظرفیت های مناسبی برای اجرای طرح های اشتغال زا وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد .

معاون استاندار لرستان افزود: به منظور رفع مشکلات سرمایه گذاران، دستگاه های اجرایی عضو کارگروه جلسات مربوط به طرح ها را در فواصل کوتاه برگزار کنند تا در انجام امورات مربوط تسریع شود .

دکتر عبداللهی خواستار بررسی و تحقیق دقیق در خصوص طرح های معرفی شده به کارگروه شد و گفت: در زمینه جذب سرمایه گذار دارای اهلیت و معرفی طرح دارای توجیه اقتصادی برای دریافت تسهیلات اقدام صورت پذیرد .

وی در پایان خاطرنشان کرد: اقدامات مربوط به طرح های اشتغال زا در بازه زمانی مناسب انجام شود تا زمان، موجب دلسردی سرمایه گذار در ادامه کار نشود .

تاریخ:
1399/04/10
تعداد بازدید:
87
منبع:
تعداد بازدید:
آدرس:خرم آباد- خیابان آیت الله طالقانی- میدان استانداری- استانداری لرستان کدپستی6813768514
 
كليه حقوق اين پرتال متعلق به استانداري لرستان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه