استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
آموزش و بازاریابی ارکان تاثیر گذار در توسعه گیاهان دارویی
دکتر عبداللهی: بخش خصوصی اقدامات خود را بر پایه اقتصاد غیر نفتی بنا کند .

دکتر عبداللهی: بخش خصوصی اقدامات خود را بر پایه اقتصاد غیر نفتی بنا کند .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان جلسه ستاد گیاهان دارویی استان به ریاست دکتر عبداللهی برگزار شد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: ستاد تسهیل استان مشکلات و موانع بر سر راه توسعه گیاهان دارویی را شناسایی و با هماهنگی و همکاری رفع کند .

دکتر عبدالهی با اشاره به خسارات وارد آمده از سیل بر گلخانه های استان اظهار داشت: کارشناسان ستاد نسبت به ارزیابی خسارات وارده به واحدهای گلخانه‌ای اقدام و زمینه اعطای تسهیلات به آنان جهت جبران خسارت فراهم شود .

وی با تاکید بر عملکرد خوب بانک ها در راستای کمک به گلخانه های استان تصریح کرد: بانک ها در چارچوب قوانین و با نگاه تسهیل گری نسبت به رفع مشکلات گلخانه های استان همکاری داشته باشند .

معاون استاندار خاطرنشان کرد: در موضوع گیاهان دارویی، آموزش و بازاریابی از ارکان مهم توسعه این صنعت هستند که اهمیت به آن ها ضرورت دارد .

دکتر عبداللهی ضمن اشاره به اهمیت حضور بخش خصوصی در توسعه گیاهان دارویی، عنوان کرد: با توجه به تحریم ها و تاثیر آنها بر فروش نفت، بخش خصوصی برای رسیدن به موفقیت، بنای اقدامات خود را بر اقتصاد غیر نفتی استوار کند .

عبداللهی در پایان با اشاره به ظرفیت خوب لرستان در زمینه توسعه گیاهان دارویی افزود: پایانه گیاهان دارویی از موضوعات مهم و تاثیرگذار در رونق این صنعت است که انتظار می رود با همکاری اعضای ستاد در سریعترین زمان ممکن به نتیجه برسد .

تاریخ:
1399/04/03
تعداد بازدید:
45
منبع:
تعداد بازدید:
آدرس:خرم آباد- خیابان آیت الله طالقانی- میدان استانداری- استانداری لرستان کدپستی6813768514
 
كليه حقوق اين پرتال متعلق به استانداري لرستان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه