استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد
1399/04/11
اعمال محدودیت ها از اول هفته آتی

دکتر خادمی: وضعیت بیماری کرونا در چند روز اخیر از نظر تعداد مبتلایان، بستری ها و فوتی ها رشد داشته است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان جلسه بررسی وضعیت بیماری کرونا در استان به ریاست دکتر خادمی با حضور ویسکرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استان برگزار شد .

استاندار لرستان در این جلسه که تا پاسی از شب به طول انجامید گفت:  وضعیت بیماری کرونا در چند روز اخیر از نظر تعداد مبتلایان، بستری ها و فوتی ها در استان با رشد روبرو شده و جلسه امشب به همین دلیل برگزار گردیده است .

دکتر خادمی اظهار داشت: با توجه به وضعیت کنونی استان، اقدامات محدود کننده از اول هفته آتی اعمال خواهد شد که در این رابطه به مردم اطلاع رسانی می شود .

وی با اشاره به روند قرار گرفتن استان در شیب بالای ابتلا به بیماری تصریح کرد: مراکز درمانی استان کاملاً در حالت آماده باش هستند و تعداد تخت های بستری برای ارائه خدمات به بیماران افزایش بیشتری داشته است .

استاندار لرستان در پایان خواستار عدم حضور مردم در مراکز ازدحام جمعیت و مراسمات به عنوان کانون های شیوع بیماری شد و افزود: رعایت بهداشت فردی و استفاده از ماسک کماکان به عنوان بهترین راه حل پیشگیری از بیماری به مردم توصیه می شود و انتظار می رود که مردم در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند .

تعداد بازدید:
44
تعداد بازدید:
آدرس:خرم آباد- خیابان آیت الله طالقانی- میدان استانداری- استانداری لرستان کدپستی6813768514
 
كليه حقوق اين پرتال متعلق به استانداري لرستان مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه