استاندار لرستان گفت: مقالات برتر ارائه شده در همایش ملی آسیب های اجتماعی استان لرستان در سیاستگذاری حوزه ی اجتماعی استان قرار می گیرند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، فرهاد زیویار عنوان کرد: طبق هماهنگی های انجام شده و موافقت سازمان اجتماعی کشور، ماحصل این مقالات که در خصوص آسیب های اجتماعی هستند به صورت علمی و عملی در دستور کار قرار خواهند گرفت.

وی با اشاره به رویکرد این همایش ملی که مربوط به آسیب های اجتماعی استان لرستان می باشند، اظهار کرد: به لحاظ تعداد مقالات و دامنه ی موضوعات این همایش در کشور بی نظیر است.

زیویار تصریح کرد: در بین آثار ارسالی محققانی از سراسر کشور و خارج از کشور حضور دارند.

وی با معرفی یک محقق ۱۴ ساله به عنوان جوانترین شخص حاضر در بین ارسال کنندگان، گفت: در بین ارسال کنندگان مقالات نام چهره های مهم علمی کشور در حوزه های اجتماعی نیز به چشم می خورد.

استاندار لرستان تأکید کرد: باید برنامه های همایش به گونه ای تدوین شوند که تأثیرات اجرایی آن تا محلات و منازل پیش برود.

زیویار تصریح کرد: طی روزهای آینده معاون سیاسی امنیتی استاندار و مدیر کل بنیاد شهید به ترتیب به عنوان دبیر شورای سیاستگذاری و دبیر اجرایی همایش جزئیات دقیق تری در خصوص همایش را طی نشست خبری به سمع و نظر هم استانی ها خواهند رساند.

همایش ملی آسیب های اجتماعی استان لرستان بیست و چهارم آبان ماه جاری در دانشگاه لرستان برگزار خواهد شد. در این همایش دستگاه های موثر در امور اجتماعی از جمله کمیته امداد، بهزیستی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، اداره زندان ها، برنامه و بودجه و دانشگاه ها در آن نقش فعال دارند.

در این همایش استاندار لرستان به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری، معاون سیاسی امنیتی استاندار به عنوان دبیر شورای سیاستگذاری، مدیر کل امور اجتماعی استانداری به عنوان رئیس شورای عالی برنامه ریزی و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان دبیر اجرایی همایش خواهند بود.

وظیفه ی دبیری بخش علمی همایش نیز به یکی از اعضای هیأت علمی دانشگاه لرستان واگذار شده است.b_300_0_16777215_00_images_8_f94dde4c-9899-4cfc-b7e7-0fb6ff0b951d.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید