×

هشدار

خطا در بارگذاری کامپوننت: com_dropfiles، کامپوننت پیدا نشد

سایز فونت

انتصاب استاندار لرستان به ریاست هیئت امنا مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان لرستان

طی حکمی از سوی رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استاندار لرستان به عنوان رئیس هیئت امنای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان منصوب شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان در این حکم که امروز با حضور امیر بنی سهرابی جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس تقدیم گردید، آمده است:

 *برادر ارجمند جناب آقای دکتر فرهاد زیویار*
 *استاندار محترم و فرمانده قرارگاه سازندگی مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان لرستان*

همکاری در حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و روحیه سلحشوری و ثبت حماسه دلاورمردان ایران اسلامی افتخار و توفیق بزرگی است که نصیب شما گردید.

بی شک حفظ ارزش ها و حماسه سازی های فرزندان برومند و شجاع این مرز و بوم در گرو اهتمام تمام علاقه‌مندان این عرصه می باشد. با استعانت از خداوند سبحان و نظر به سوابق، تعهد، تجارب ارزشمند و شایستگی های علمی و تخصصی با عنایت به تبصره (۳)ماده(۶) فصل دوم آیین نامه نحوه اداره مراکز فرهنگی و موزه های دفاع مقدس، مصوب مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) جنابعالی به عنوان رئیس هیئت امناء مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان لرستان تعیین و منصوب می گردید.

انشاالله با توکل و استمداد از خداوند تبارک و تعالی و پیروی از صراط نورانی حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی و شهیدان والا مقام و پیروی از فرامین فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و بهره‌گیری از قابلیت های خود و توانمندی های استان و همکاران محترم در جهت انجام ماموریت های محوله در راستای حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، موفق و موید باشید.

 *رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر*

photo_2021-10-17_07-42-02.jpg