سایز فونت

استاندار لرستان با دکتر نوبخت دیدار و گفتگو کرد

در سفر دکتر خادمی به تهران موضوع تأمین اعتبار پروژه های استان پیگیری شد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان جلسه دکتر خادمی استاندار لرستان با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد .

استاندار لرستان با مثبت خواندن این دیدار گفت: پروژه های آسیب دیده از سیل و ضرورت تأمین اعتبار برای تکمیل آنها یکی از موارد مطرح شده در جلسه بود که گزارش کاملی در این خصوص به معاون رئیس‌جمهور ارائه شد و دکتر نوبخت قول مساعد به اختصاص اعتبار مربوطه داد .

دکتر خادمی اظهار داشت: پروژه های جهش تولید استان از دیگر موضوعات مهم جلسه امروز بود که معاون رئیس جمهور با توجه به توضیحات ارائه شده، دستور تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات جهت تکمیل این پروژه ها را صادر کرد .

 وی در ادامه افزود: فهرستی از پروژه‌های نیمه تمام مهمی از استان به معاون رئیس‌جمهور معرفی شد که در صورت تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار، تا پایان سال تکمیل و تحویل مردم لرستان خواهند شد .

استاندار لرستان تصریح کرد: دکتر نوبخت در این رابطه نیز قول مساعد خود برای بررسی موضوع و حمایت از پروژه های معرفی شده را اعلام کرد .

گفتنی است در پایان این دیدار معاون رئیس جمهور به پیشنهاد و دعوت دکتر خادمی موضوع سفر به لرستان در ایام دهه فجر امسال را در دستور کار خود قرار داد .

photo_2021-01-26_08-58-10.jpg