سایز فونت

آئین افتتاح مجموعه ورزشی تفریحی المپیک زاگرس برگزار شد

با حضور وزیر ورزش و جوانان آئین افتتاح و بهره‌برداری از مجموعه ورزشی تفریحی المپیک زاگرس ( موج های آبی ) شهرستان بروجرد برگزار شد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دکتر سجادی در حاشیه این مراسم گفت: تجربه نشان داده در آندسته از اماکن ورزشی که توسط خود ورزشکاران اداره شده، فرهنگ ورزشی رعایت و اخلاق در آن به خوبی دیده می‌شود .

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به ملی بودن این پروژه، اظهار داشت: مفرح بودن، پُر کردن اوقات فراغت و آشنا کردن بچه‌ها با ورزش‌های آبی از جمله مزایای این پروژه تفریحی ورزشی مهم شهرستان بروجرد است .

وی در ادامه افزود: برخی از ورزش‌ها مانند دو و میدانی و ورزش‌های آبی سختی‌هایی دارند که اگر در کنار آن تفریح و فرح نباشد، کودکان بعد از مدتی از آن زده شده و دنبال ورزشی آسان‌تر می‌روند که در این زمینه مجموعه‌های تفریحی به خوبی می توانند راه‌گُشا باشند .

وزیر ورزش و جوانان اعتماد والدین را بزرگ‌ترین سرمایه مجموعه‌های ورزشی دانست و ادامه داد: امیدواریم در ادامه سفر تصمیماتی که اخذ می‌شود به گونه ای رقم خورد که در ادامه راه موجب سربلندی و عزت این استان دلاور پرور باشد.

دکتر سجادی خاطرنشان کرد: مردم شهید پرور لرستان همواره پشتیبان دفاع مقدس و ولایت فقیه بوده‌اند و اکنون نگاه خانواده شهدا و جانبازان به عملکرد ماست .

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-11-14_07-41-18.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید