سایز فونت

احترام به بزرگان مایه افتخار و موجبات اعتلاءو رشد شخصیت را فراهم می‌آورد

شامگاه سه شنبه جلسه دیدار و گفتگوی استاندار لرستان با اعضای کانون بازنشستگان استان برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان دکتر زیویار در برنامه دیدار با اعضای کانون بازنشستگان استان لرستان ضمن تقدیر از حضور گرم و صمیمی پیشکسوتان و بازنشستگان، این برنامه را متفاوت از جلسات معمولی خواند و دیدار با بزرگان و سرمایه های جامعه را توفیقی بزرگ عنوان کرد.

استاندار لرستان تصریح کرد: هویت و شناسنامه در هر جامعه مولفه هایی دارد که در این زمینه می‌توان به تاریخ و بزرگان اشاره کرد.

 وی پیدایش وضعیت کنونی را ماحصل تلاش و کوشش در زمان گذشته دانست و گفت: گذشته، از این نظر حائز اهمیت است که پشتوانه وضعیت فعلی است.

دکتر زیویار افزود: اگر نگاه ویژه‌ای به وضعیت فعلی داشته باشیم ،این شرایط با پشتوانه سرمایه گذشتگان و بزرگان ماست که ما را به این مرحله رسانده‌ و نمی‌توانیم نسبت به آنها بی تفاوت و خود را جدای از آنها بدانیم.

دکتر زیویار با اشاره به اینکه احترام به بزرگان مایه افتخار و موجبات اعتلا و رشد شخصیت را فراهم می‌آورد،خاطرنشان کرد: به طور قطع و یقین نسبت به شما بزرگواران احساس دین و بدهکاری می کنم و با توجه به فرهنگ والای ما در جهت تکریم شما بزرگان از هیچ تلاشی و کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

وی در ادامه بر ضرورت ایجاد تعامل و ارتباط جامعه با بازنشستگان و تسهیل در زمینه رفع مشکلات و موانع ارتباطی با بزرگترها و استفاده از تجربیات آنان و ظرفیت‌های دیگر  به عنوان یک طرح ابتکاری اشاره کرد و گفت: به این منظور ساز و کار مشورت گرفتن از پیشکسوتان حتماً طراحی خواهد شد.

استاندار لرستان با اشاره به ضرورت تعامل، همفکری، حفظ شان و تکریم بازنشستگان در خصوص پیگیری  درخواست های آنان قول مساعد داد و افزود:
در این زمینه کارهای شدنی را روی زمین نمی گذاریم و نسبت به سایر امور ضمن همفکری با  بازنشستگان بعنوان سرمایه های ارزشمند جامعه پیشنهادات را به مرکز انتقال داده و پیگیری می کنیم.

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-11-10_07-39-02.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید