سایز فونت

واحد های صنعتی ارتباط تنگاتنگی با امرار معاش مردم دارند‌

شامگاه امشب نشست با فعالین واحدها و طرحهای بزرگ اقتصادی استان به ریاست دکتر زیویار، با حضورمعاون هماهنگی امور اقتصادی و دستگاه‌های اجرایی ذیربط برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دکتر زیویار در این جلسه با اشاره به اهمیت فعالیت واحدهای صنفی و اقتصادی در رشد و شکوفایی استان  اظهار داشت:  واحد های صنعتی ارتباط تنگاتنگی با اقتصاد و امرار معاش مردم دارند‌ و سهم دولت و دستگاه‌های اجرایی در حمایت از اصناف و واحدهای اقتصادی مشخص و معین است.

 استاندار لرستان تصریح کرد: بعضی از صنایع استان از نظر کیفیت و صنایع مکمل به نوعی برند محسوب می شوند از جمله صنعت نساجی بروجرد در ریسندگی، بافندگی، رنگرزی و تولید پارچه پکیج کاملی است که نمونه ندارد و یا کارخانه شیرخشک بروجرد و طرح تولیدی کاغذ از سنگ شهرستان الیگودرز که در آینده راه اندازی خواهد شد صنایعی هستند که به عنوان صنایع درجه یک و برند شناخته خواهند شد.

استاندار لرستان با تبیین اهمیت فعالیت صنایع در استان و ضرورت رفع برخی از مشکلات مدیریتی به رفع موانع تولید اشاره کرد و گفت: دستگاه حاکمیتی نسبت به رکود برخی از صنایع بی‌تفاوت نخواهد ماند زیرا آزموده را دوباره آزمودن خطاست.

دکتر زیویار ضمن تاکید بر ضرورت همکاری و همراهی دستگاه های خدمت رسان و دستگاههای اجرایی گفت: لازم است ضمن رعایت ساز و کارهای اداری تا جایی که امکان دارد با نظر مساعد، حمایت و همکاری را با صنایع و بخش تولید انجام دهند زیرا تعطیلی و توقف صنایع خسارت جبران ناپذیری به مجموعه و به اقتصاد استان وارد خواهد کرد.

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-11-04_07-50-06.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید