سایز فونت

مراسم کلنگ زنی و باز آفرینی معابر پله کانی  محله کمتر برخوردار کرگانه

  مراسم کلنگ زنی و باز آفرینی معابر پله کانی  محله کمتر برخوردار کرگانه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیرکل امور اجتماعی استانداری برگزار گردید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان با پیگیری دفتر تسهیلگری و توسعه محلی، محله اسد آبادی و کرگانه، و همکاری دستگاه های اجرایی خدمت رسان و بسیج مهندسین ، بازسازی ۹ معبر پلکانی ( از اندیشمند ۱ تا ۹ )  وارد فاز اجرایی شد.
در این پروژه که سال جاری اجرا خواهد شد، ‌درفاز اول ۶ معبر و در فاز دوم نیز ۳ معبر عملیاتی خواهد شد.

در این برنامه دکتر ثمینی از پیگیری مدیر وعوامل دفتر تسهیلگری و توسعه محلی، محله اسد آبادی و کرگانه و ایجاد تعامل و پیوند بین دستگاه های متولی تقدیر کرد و گفت : با توجه به اینکه یکی از وظایف دفاتر تسهیلگری رسیدگی به مشکلات کالبدی و شهری محلات می باشد، به نظر می رسد همکاران دفتر اسد آبادی این موضوع را با جدیت پیگیری نموده و موفق به انجام این خدمت بزرگ برای اهالی شده اند، که عملی شایسته و در خور تقدیر است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان   از ستاد باز آفرینی شهری، شهرداری خرم آباد، شرکت آب و فاضلاب، شرکت برق ، بسیج مهندسین و سایر دستگاه‌های متولی تقدیر کرد.
لازم به ذکر است، استان لرستان دارای ۸ دفتر تسهیلگری است که در ۱۵ محله در مرکز استان مشغول فعالیت می باشند و مدیریت این دفاتر توسط مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ، انجام می‌شود.

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-04-06_07-42-12.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید