سایز فونت

تاکید بر روش های غیر حضوری در ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای اسلامی روستاها

رئیس ستاد انتخابات استان لرستان گفت: داوطلبان بمنظور ثبت نام از روش های غیر حضوری استفاده کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان،معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در اولین روز از ثبت نام داوطلبین شرکت درانتخابات شوراهای اسلامی روستاها در استان لرستان با حضور در بخشداری مرکزی خرم آباد از سایت و روند اجرایی ثبت نام داوطلبان بازدید کرد و با فرماندار خرم آباد، تعدادی از داوطلبان و عوامل ثبت نام دیدار کرد.

دکتر ثمینی در این بازدید گفت:
خوشبختانه فرایند اجرایی ثبت نام ، بسیار روان و مطلوب است که باید از جعفر طولابی فرماندار خرم آباد ، بخشدار  و عوامل اجرایی که زیرساخت های لازم را برای ثبت‌نام فراهم کرده اند تقدیر و تشکر کرد.

دکتر ثمینی با اشاره به وضعیت بیماری کرونا در استان لرستان گفت:
به عوامل اجرایی و داوطلبان شورای اسلامی روستاها توصیه می کنیم با توجه به اینکه شش شهرستان لرستان در وضعیت قرمز هستند و خطر ابتلای به این ویروس در سطح بالایی قرار دارد توصیه و تاکید می کنم که برای ثبت نام از روش های غیر حضوری استفاده کنند و با مراجعه به سایت وزارت کشور، با نصب اپلیکیشن ثبت نام روی موبایل و یا دانلود نرم افزار بر روی کامپیوتر شخصی این کار را انجام دهند و یا این که نهایتاً به دفاتر پیشخوان که تعدد بیشتری دارند مراجعه کنند و تلاش شود از تجمع و ازدحام خودداری شود.
رئیس ستاد انتخابات استان لرستان تصریح کرد:علیرغم تمامی این موارد بخشداری‌ها کماکان حسب وظیفه آماده ثبت نام از داوطلبین محترم هستند.  

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-04-06_07-37-55.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید