سایز فونت

‍ b_300_0_16777215_00_images_IMG-20220115-WA0021.jpg

دکتر دالوند از تشکیل جلسه شورای فنی استان برای پیگیری چند دستور کار مهم خبر داد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان جلسه شورای فنی استان امروز به ریاست دکتر دالوند معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور اعضای شورا برگزار شد .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: پیگیری اجرای مصوبات جلسه قبل و رسیدگی به مشکلات بوجود آمده در محور آزاد راه خرم زال بر اثر بارندگی های شب گذشته از مهمترین موارد مطرح شده در جلسه امروز بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

دکتر دالوند اظهارداشت: تسریع در فرآیند بازسازی و رفع خسارت های بوجود آمده در محور خرم زال با هدف تسهیل در ترددها و کاهش خطرات احتمالی، از نکات مهمی بود که مورد تاکید قرار گرفت .

وی ادامه داد:  در جلسه امروز گزارش کاملی از وضعیت جاده پلدختر توسط فرماندار شهرستان ارائه شد و تصمیمات لازم در این رابطه اتخاذ گردید .

معاون استاندار لرستان تصریح کرد: گزارشی از مشکلات بوجود آمده برای پل های تاریخی افرینه و پل دختر از دیگر مواردی بود که توسط مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ارائه و در این خصوص نیز تصمیمات مقتضی اتخاذ شد  .

دکتر دالوند در ادامه گفت: در این جلسه مصوب شد تا اخر هفته لایروبی محل روان آب های کنار مسیر پلدختر با ضرورت تسریع در کار انجام شود و مسائلی از قبیل تعمیر لوله آبرسانی از کنار پل تاریخی پل دختر ظرف هفته آتی اجرا و در خصوص پل روستای برگلان سوخته شهرستان نیز مقرر گردید که پیگیری ها برای شروع مجدد روند ساخت این پل آغاز شود .

وی در پایان افزود: در خصوص سالن چند منظوره روستای گلیجرد شهرستان  ازنا مصوب شد دلایل تعطیلی پروژه بررسی و نتیجه اعلام شده و با تاکید بر نگاه بیطرفانه و عادلانه بین دستگاه ها و پیمانکار، پیگیری انجام پروژه ها در دستور کار قرار گیرد .


 اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید