سایز فونت

 

b_300_0_16777215_00_images_IMG_20220112_194638_531.jpg

استاندار لرستان در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان از اختصاص ۳۷۴ میلیارد تومان اعتبار به استان در مرحله نخست تخصیص اعتبارات سفر خبر داد و تصریح کرد اختصاص اعتبار به لرستان در دو مرحله دیگر نیز انجام خواهد شد . 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان، شورای برنامه ریزی و توسعه استان به ریاست دکتر زیویار استاندار لرستان، با حضور دکتر خدابخشی نماینده مردم شهرستان الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، دکتر دالوند معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرمانداران، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان و مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید .

 

استاندار لرستان در مصاحبه با اداره کل روابط عمومی گفت: جلسه امروز شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با دو دستور کار مهم در رابطه با گزارش کارگروه های امور زیر بنایی و پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور محترم به استان، برگزار شد . 

 

دکتر زیویار اظهار داشت: دو پروژه مهم اقتصادی پس از طرح در کارگروه های زیرمجموعه، در این جلسه مطرح گردید که شامل یک مجتمع رفاهی و یک مجموعه تولید محصولات مربوط به کابینت و یراق بود که هر دو طرح به منظور تکمیل مستندات به کارگروه های زیربنایی ارجاع داده شد . 

 

وی ادامه داد: دستور کار دیگر جلسه امروز پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور محترم به لرستان و تخصیص ها بود که طبق گزارش ارائه شده، به لحاظ عدد و رقم تخصیص های خوبی برای استان در نظر گرفته شده و رقمی بالغ بر ۳۷۴ میلیارد تومان در مرحله نخست را شامل می شود . 

 

نماینده عالی دولت در استان لرستان تصریح کرد: این تخصیص به صورت نقدی و به نسبت سالیان گذشته از رقم بالاتری برخوردار بوده و در آینده نزدیک این اعتبار به پروژه‌های استان تزریق و اثرات آن را به صورت محسوس شاهد خواهیم بود . 

 

دکتر زیویار در ادامه یادآور شد: این اعتبار در زمینه تکمیل و راه اندازی پروژه های حوزه راه، پل سازی، استادیوم ها، کتابخانه، تالار مرکزی شهرستان خرم آباد و سایر طرح های عمرانی و اقتصادی استان هزینه خواهد شد و بزودی پویایی پروژه ها در استان آغاز می شود  . 

 

وی با اشاره به تاکید رئیس جمهور محترم بر تخصیص این اعتبار به لرستان، افزود:  تخصیص این اعتبار حاصل تلاش و پیگیری های مسئولین استان و ارئه گزارشات از وضعیت پروژه‌ ها در سفر اخیر ریاست جمهوری و هیئت دولت است . 

 

استاندار لرستان با بیان اینکه این اعتبار در مرحله اول به استان اختصاص یافته گفت: با دستور رئیس جمهور محترم علاوه بر این مرحله، اعتبارات تکمیلی در دو مرحله دیگر نیز به استان اختصاص خواهد یافت و در جلساتی که با معاون کل سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار گردید بر تسریع در روند تخصیص اعتبار به استان تاکید شد . 

 

دکتر زیویار خاطرنشان کرد: برای به نتیجه رساندن مطالبات مردم و پروژه های استان بسیار لازم است مسئولین با همت، کار و تلاش شبانه روزی و پیگیری های مداوم در این رابطه اقدام کنند .

 

  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید