سایز فونت

b_300_0_16777215_00_images_PhotoCollage_1641920702699.jpg

در ادامه پیگیری های تیم اقتصادی استانداری لرستان برای تحقق مصوبات سفر رئیس جمهور محترم به استان، جلسه دکتر ابراهیمی معاون استاندار لرستان و مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری واشتغال استان با مدیران مجموعه بانک ملت به منظور تأمین اعتبار پروژه های اقتصادی استان، در تهران برگزار شد . 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دکتر ابراهیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان در این رابطه گفت: هدف از برگزاری جلسه با مدیران مجموعه بانک ملت پیگیری تحقق مصوبات سفر رئیس‌جمهور محترم و تلاش برای تامین اعتبار پروژه های استان است .

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان اظهار داشت: در این جلسه پیگیری تامین مالی طرح های اقتصادی مهمی مانند لاستیک سازی خرم آباد، ماشین سازی لرستان و مینی پالایشگاه پلدختر با قائم مقام بانک ملت و با حضور سرمایه گذاران این پروژه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت . 

 

سیروس ابراهیمی ادامه داد: ضرورت تأمین منابع مالی اجرای طرح های مذکور که از مصوبات سفر به شمار می روند از مهمترین محورهای جلسه امروز بود که با عاملیت بانک ملت پیگیری شد و گزارشی از آخرین وضعیت این پروژه ها نیز ارائه گردید .

 

وی افزود: پس از بررسی های صورت گرفته، موضوع مشارکت بانک ملت در تامین مالی این پروژه ها مورد موافقت قرار گرفت و مقرر شد مستندات و طرح های توجیهی برای تأمین اعتبار مورد نیاز توسط سرمایه گذاران به بانک عامل ارائه شود .

 

معاون استاندار لرستان تاکید کرد: تکمیل و راه اندازی پروژه های اقتصادی استان مستلزم تامین اعتبار و جذب سرمایه است که پیگیری ها و انجام اقدامات برای مشارکت بانک ها در این رابطه صورت خواهد گرفت .

 

 

سه شنبه ۲۱ دی ماه ۱۴۰۰

 

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید