سایز فونت
b_300_0_16777215_00_images_Doc-amriyeh_61.jpg

 گردهمایی گزینش گران استان به مناسبت سالروز تأسیس نهاد انقلابی گزینش به فرمان حضرت امام (ره) با حضور استاندار لرستان،جمعی از مسئولین و گزینش گران استان برگزار گردید .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان دکتر زیویار در این جلسه در سخنانی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت بانوی دو عالم حضرت صدیقه کبری(س) و همچنین گرامی داشت دومین سالگرد سردار شهید قاسم سلیمانی در جمع مدیران هسته های گزینش و جامعه گزینشگران استان اظهار داشت:

گزینش مسئولیت حساسی است که از اهمیت بالایی برخوردار است و از نظر عقلی و شرعی لازم و ضروری است .

استاندار لرستان با اشاره به حساسیت موضوع، بیان داشت: در مقوله انتخاب و گزینش علاوه بر مبنای عقلی مبانی شرعی نیز باید مورد توجه قرار گیرد و موضوع متاثر از شعائر دینی، مذهبی، و روایات قرار گیرد.‌‌

وی افزود: این مقوله به نوعی حق الناس است و از نظر مسئولیت، کار گزینشگر مشابه با قضاوت است.

استاندار لرستان افزود : موضوع گزینش از دو جهت ؛ هدف و وسیله مهم است. هدف انتخاب شخص و سپردن مسئولیت به کسی است که در زمینه امورات مردم تصمیم می گیرد و وسیله بودن آن به خود شخص گزینشگر و کار سنگینی که باید انجام دهد، مرتبط می شود و لازم است تقوا، خداترسی و رهایی از هوای نفس و دقت نظر در این عرصه همواره مد نظر باشد.

استاندار لرستان با اشاره به اهمیت خدمت به مردم به مسئولین توصیه کرد: از نظر عقل و شرع خدمت به مردم ارزش بالایی دارد و در نظام اسلامی هم این موضوع مورد تاکید قرار گرفته و لازم است همواره خدمتگزاری و تعهد افراد به نظام اسلامی را مدنظر قرار داد.

در این جلسه با توجه به اهمیت ، حساسیت و تعدد پرونده های گزینشی پیگیری موضوع حذف پست های سازمانی در دستور کار قرار گرفت.

b_300_0_16777215_00_images_Doc-amriyeh_61.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید